Sztrass Burger Wrocław
4

17 czerwca 2014

Wpis będzie wyjątkowo krótki bo szkoda więcej miejsca na ten lokal.

O Sztrass burgerze słyszałem od paru osób – miejsce modne, popularne itp więc postanowiłem sprawdzić o co tyle krzyku. Lokal znajduje się na Psich Budach, naprzeciwko Heliosa. Wnętrze jak wnętrze, nie mój styl, jakieś różne stoliki, krzesła, przed wejściem tak samo, wygląda to trochę dziwnie.

No więc zamawiam – Barbekjuburger z frytkami. Nazwa widzę modna, trendy i w ogóle hipsterska po chuju fest. Zamówienie – dostajemy literkę i czekamy aż dzida z obsługi krzyknie np W jak Wojciech i możemy żarcie odebrać. Burgera dostałem w koszyku, oj jakie to amerykańskie. Frytki – widać że domowe i widać że nic nie marnują. Te małe kawałki ziemniaków, ścinki się wywala a nie wrzuca do frytkownicy i podaje gościom bo całość jest twarda i spalona. Ok – buła. No rozmiar niczego sobie. Jem i jem i tak się zastanawiam czy ktoś nie zapomniał wrzucić w moją bułkę mięsa. Okazało się że było, niestety w ogóle go nie czułem. Niedoprawione, tłuste, niezbyt apetyczne. Tak lekko przed połową burgera pojawił się nowy problem – całość rozjebała mi się w tym papierze w który burger był owinięty. Po prostu, buła nasiąkła i poszło w pizdu… Tragedia. Wszystko wyleciało, coś tam wygrzebałem a reszta do śmieci bo jak to zjeść.

Lokal może i modny wśród jakiegoś zjebanego hipsterstwa czy innej zarazy ale żarcie jest okrutne, prędzej nauczę się szydełkować niż tam wrócę. Póki co najgorszy burger jaki jadłem we Wrocławiu. I na świecie.

Następny wpis – Patelnia. No tu będą i zdjęcia i zachwyty. Stay tuned.

4 myśli nt. „Sztrass Burger Wrocław

  1. avatarjulia

    dobre podsumowanie. nie wiem skąd bierze się sława tego miejsca. burgery kiepskiej jakości, w środku nie ma klimy i zwyczajnie śmierdzi niedobrym jedzeniem. wolę burger love.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.