Sieć STP – Szybko, Tanio, Pysznie.
0

Wpis za który zabierałem się już od dawna – multifood STP. Jedzenie na wagę od paru zł. Czy naprawdę jest tak szybko, tanio i pysznie?

STP to sieć samoobsługowych lokali w których sami decydujemy ile i czego zjemy. W skrócie wygląda to tak – bierzemy talerz/pojemnik jeśli jemy na wynos i jedziemy sobie wzdłuż bemarów wypełnionych żarłem i wybieramy to na co mamy ochotę. Menu zależne jest od lokalu – im większe STP, tym większy wybór. A ten ogólnie jest raczej spory. Żarcie serwowane tu to coś w miarę zbliżonego do “domowego obiadu”. Znajdziemy tu codziennie zupę ( cena to ok 4 zł, ogólnie są bardzo dobre), natomiast na drugie danie – kasze, makarony, ziemniaki gotowane i smażone z zapychaczy, warzywa na ciepło, szpinak ( baardzo dobry) no i najważniejsze – padlina. Wybór zawsze spory – różne kotlety mielone, kotlety z kury z warzywami, golonki, ryby smażone, mięso pieczone – jest z czego wybierać.

Żarcie zwykle mamy robione na miejscu, z tyłu lokalu, podawane na bieżąco. Wszystko zawsze ładne, ciepłe więc w tej kwestii nie ma się do czego przyczepić. Z racji różnorodności menu oczywistym jest że niektóre rzeczy są lepsze a niektóre gorsze ale ogólnie menu w kwestii smaku jest na plus. Każdy raczej znajdzie to na co ma ochotę.

Cenowo – 3,29 za 10 dkg jedzenia. Za obfity obiad dla 2 osób zapłacimy 40-45 złotych więc cena jak najbardziej znośna. Jeżeli ktoś ma ochotę na normalny obiad a nie hamburgera to na STP się nie zawiedzie, ja polecam.

Zdjęcie: przykładowy obiad na zasadzie “biorę jak leci”, cena – 20 zł, w promocji, po godzinie 20 za jedyne 10 zika.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.