McDonald’s – Onion Rings.
3

Wpis oczywiście ze sporym opóźnieniem, jakoś tak wyszło że nie miałem kiedy o tym napisać. A więc – McDonald’s Onion Rings już do kupienia w Złotych Łukach!

Za jedyne 5,50 dostaniemy 4, jakże przez wszystkich którzy mieli okazję jeść je wcześniej pożądane, krążki cebulowe. U nas w kraju można je kupić od dosyć dawna, w swojej ofercie ma je Burger King.

Zacznijmy od tego czym onion rings są, gdyby ktoś nie wiedział. Są to krążki cebuli bądź pasta cebulowa ułożona w taki sam okrąg, panierowane i smażone na głębokim oleju. Który w McD, jak wiemy z reklam, to mieszanka oleju słonecznikowego i rzepakowego. Szkoda tylko że ten drugi nie nadaje się do smażenia.

No i przechodzimy do samego przysmaku. Całość wypada na pewno drożej niż w BK ( nie pamiętam ceny ale chyba 4 zł ). A smak? Ciekawa przekąska, dodatek do zamówienia. Jak ktoś chce – można sobie wrzucić w bułę aby jeszcze szybciej dostarczyć sobie niezbędnych kalorii. Cebulę kroją w duże plastry więc krążki same w sobie są wysokie, panierka bardzo fajnie chrupie, ogólnie nie ma czego się przyczepić. Polecam porównać z tymi z BK i wyrobić sobie własne zdanie, ja jednak pozostanę przy opcji z BK.

3 myśli nt. „McDonald’s – Onion Rings.

    1. avatarKubw

      No przeważnie jak jesteś na mieście i masz chęć to biwak sobie weź i niezbędne rzeczy żeby zrobić krążki. ?

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.