Konkurs Barmański Lubuski Cup 2015
0

12 maja 2015

LUBUSKI VODKA – wódka czysta rekomendowana przez Stowarzyszenie Polskich Barmanów, organizuje ogólnopolski konkurs barmański LUBUSKI CUP 2015.

24 czerwca 2015 roku w Hotelu Copernicus w Toruniu czołówka polskich barmanów zademonstruje swoje umiejętności, walcząc o zwycięski tytuł.

W konkursie spotka się 24 barmanów i barmanki z całego kraju, którzy zmierzą się w dwóch kategoriach. W pierwszej z nich – longdrink Fancy All Day zaprezentują autorskie przepisy na drinki w 5 porcjach, oceniane przez Jury wg standardów IBA, w drugiej zaś zaprezentują profesjonalny serwis  Prosecco zgodnie z zasadą perfect serve oraz oryginalną, własną recepturę na drinka szampańskiego (max 3 składniki).

Lubuski Vodka to wódka stworzona specjalnie do drinków. Idealnie skomponowana, dzięki zastosowaniu neutralnego spirytusu żytniego i filtracji przez węgiel drzewny jest delikatna i łagodna w smaku. Właśnie dlatego idealnie sprawdzi się w drinkach. Prestiżowe nagrody dla zwycięzców Lubuski Cup 2015.
Do wygrania: I nagroda – udział w cenionym kursie barmańskim John Whyte Course 2015 – Talinn w Estonii, II nagroda – dołączenie do polskiej reprezentacji w Mistrzostwach Świata 2015 w Sofii, III nagroda – profesjonalny sprzęt barmański.

Szczegóły już wkrótce na: facebook.com/LubuskiVodka i na stronie Stowarzyszenia Polskich Barmanów.

plakat5_3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.