KFC – Maxi Twist
0

16 marca 2014

I kolejna nowość z KFC ląduje na naszej stronie. Oczywiście sporo z nich pominęliśmy, wcale nie dlatego że nam się nie chciało pisać, po prostu były słabe… ;). Tortilla ta jest ostatnio dosyć mocno promowana więc zobaczymy co to w ogóle jest.

Zacznijmy od tego co o tym sądzi samo KFC:

Bogactwo składników otulone chrupiącą tortillą, w dwóch przepysznych odsłonach.

Barbeque, gdzie dwa kawałki wybornego kurczaka przenikają się smakiem z chrupiącym bekonem, aromatycznym, delikatnym serem Monterey Jack, soczystym pomidorem, świeżą sałatą i kombinacją dwóch znakomitych sosów – barbeque i majonezowego.

W wersji Toskania przeniesiesz się smakiem do słonecznej Italii – dwa kawałki soczystego kurczaka, rukola, parmezan, świeży pomidor, sałata z najlepszych upraw z dodatkiem delikatnego sosu majonezowego, wszystko to zwinięte w wyśmienitej tortilli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No, to tyle PR-u, a teraz do rzeczy. Czym jest Maxi Twist? Jest zawiniętą tortillą w której składniki są wsadzone po obu końcach, następnie złożoną w pół i tak oto podaną. W moje ręce wpadła wersja z sosem barbecue. I muszę przyznać że jestem zadowolony. Po pierwsze – barbecue uwielbiam, własnego kota bym z dobrym sosem barbecue zjadł, a po drugie całość jest wyjątkowo zjadliwa. Nie jest to żadna rewolucja, w zasadzie zgięty w pół twister, natomiast dobór sosów, bekonu no i kurczaka który zawsze w KFC był bardzo dobry miło się komponuje i zapełnia nasz żołądek.

Kosztuje toto 11,95, jeżeli ktoś akurat mija KFC to warto spróbować. Dupy nie urywa, objawieniem nie jest ale jest jak najbardziej ok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.