Blt & Flatbreads Wrocław
0

Krótki opis z wypadu do lokalu BLT & Flatbreads.

Krótki, bo szkoda miejsca. Lokal znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Ruskiej. Serwują kanapki, pizze, sałatki i burgery. My zmierzyliśmy się z burgerami i kanapką BLT.

Przyszliśmy, zamówiliśmy i zobaczyliśmy z żoną ciekawy spektakl. Lokal ma otwartą kuchnię, w której obsługa lubi się zbierać na ploteczki, żarciki itp. Osoba będąca zapewne kucharzem lubi sobie porzucać kurwami oraz różnymi rzeczami do zlewu. Na odległość. Żałosne, obsługa na takim poziomie powinna być schowana w piwnicy za kratami, a nie przy kliencie. “Pozytywnie” nastrojony czekałem na zamówienie. Które zostało podane na inny stół. Ale w końcu do nas trafiło:

BLT – klasyczna kanapka, koszt – 9 zł. Jak to w BLT (bacon, lettuce, tomato – bekon, sałata, pomidor) – trochę sałaty, pomidor, bekon i dip majonezowy. Całość poprawna, kanapka jest tak prosta, że gdyby tu było coś nie tak, to poważnie bym się zmartwił.

I burgery. Dwa. Cheddar i Sweet chilli. Bułka bez szału, dodatków na tyle mało, że praktycznie ich nie zauważyłem. A mięso? Kompletnie niedoprawione, z posiekaną cebulką w nim… Smakowało to jak mielony bez soli, tragedia. Był to jeden z najgorszych burgerów jakie jadłem we Wrocławiu. Nie wiem czy ktoś miał zły dzień i czegoś nie doprawił, czy to norma,  i przyznam szczerze, że kompletnie mnie to nie obchodzi. Byłem, zjadłem, opisałem i wymazuję ten koszmarek z pamięci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.