McDonald’s Iced Fruit Smoothie
1

Upały mnie pokonały i postanowiłem odwiedzić McDonald’s na smoothie które tak do zarzygania reklamują. No bo zimne owocowe smoothie – jak coś tu może pójść nie tak?

Iced Fruit Smoothies to mix z owoców połączony z sokami, jogurtem i kruszonym lodem. Owocowe ochłodzenie w sam raz na letnie dni!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tyle do powiedzenia na ten temat ma McDonald’s. Bardzo lubię smoothies, soki owocowe itp więc się skusiłem. Od razu na duży, a co, raz się żyje. Kosztuje to 9,40 ( mały za 7,90 ). I szczęśliwy już się rzuciłem na toto aby schłodzić moje boskie ciało.

Całość jest mocno zimna, dla mnie za mocno. A winny temu jest kruszony lód, w opisie ostatni, w kubku zajmuje pierwsze miejsce. Trochę przypomina to te napoje z kruszonego lodu sprzedawane nad morzem. Drugie co czujemy to cukier. Całość jest słodka. Obrzydliwie słodka. Tak jakby do zrobienia tego użyto tyle cukru co lodu a pozostały 1 procent to jakiś aromat truskawkowy. Tak, jak już wymroziło mi ryj a od tego cukru wypadły mi zęby, gdzieś tam na końcu poczułem truskawkę! Naprawdę! Tyle cierpienia zostało nagrodzone ledwie wyczuwalnym aromatem truskawki.

Całość jest okropna. Za nazwanie tego smoothie ktoś powinien zostać zesłany na Syberię. Jest to póki co największe gówno z jakim miałem styczność w tym roku, zdecydowanie odradzam. Lepiej w tej cenie kupić jogurt pitny i 2 piwa.

 

 

Jedna myśl nt. „McDonald’s Iced Fruit Smoothie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.